Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
01.09.2007 12:57 - Per te, tesoro!
Автор: pti Категория: Лични дневници   
Прочетен: 1167 Коментари: 3 Гласове:
0PATRIZIO BUANNE
Parla Piu Piano

Parla piщ piano e nessuno sentirа,
il nostro amore lo viviamo io e te,
nessuno sa la veritа,
neppure il cielo che ci guarda da lassщ.

Insieme a te io resterт,
amore mio, sempre cosм.

Parla piщ piano e vieni piщ vicino a me,
Voglio sentire gli occhi miei dentro di te,
nessuno sa la veritа,
и un grande amore e mai piщ grande esisterа.

Insieme a te io resterт,
amore mio, sempre cosм.

Parla piщ piano e vieni piщ vicino a me,
Voglio sentire gli occhi miei dentro di te,
nessuno sa la veritа,
и un grande amore e mai piщ grande esisterа
Гласувай:
0
01. анонимен - Grazie, Principessa...
01.09.2007 15:49
Siete il la cosa migliore!
цитирай
2. shiva - Bongiorno, Principessa :))
02.09.2007 17:49
Ах, снощи гледах La vita e bella на Benigni :)))...

Хм :)


цитирай
3. pti - ХА ;)
02.09.2007 18:35
ще разбереш ти къде е истината..

мхм :)
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: pti
Категория: Лични дневници
Прочетен: 541254
Постинги: 182
Коментари: 970
Гласове: 9057
Календар
«  Октомври, 2018  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031